Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Видин, Александър Стамболийски
94 000 €
183 848.02 лв.

(870 €, 1 701.57 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 14:22 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 148 пъти.
Площ:
108 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1994 г.

Описание на имота:

'Адрес' недвижими имоти предлага за продажба:

**ГОЛЯМ ТРИСТАЕН ТУХЛЕН АПАРТАМЕНТ 108 кв.м. | ОБЗАВЕДЕН | 3 КЛИМАТИКА**

Жилището е напълно обзаведено и оборудвано с всички необходими електроуреди и мебели, готово за нанасяне.
Имотът разполага с три климатика, осигуряващи комфорт през всички сезони. Банята е в отлично състояние, а отделната тоалетна допринася за допълнително удобство.

* тераса

В близост до голям супермаркет и парк ,, Владикина Бахча', което го прави идеален за семейства с деца.

Съдействие за ипотечни и потребителски кредити, чрез Кредит Център, за повече информация и организиране на оглед, моля свържете се с нас.
Особености
Тухла
Обзаведен
Контрол на достъпа
За контакт:
0882008371

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
АДРЕС
0882008371
АДРЕС  logo
В imot.bg от 2024 г.
denchev_address.imot.bg
Адрес:
област Видин, гр. Видин, Стефан Еленков 1 А
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Видин, Александър Стамболийски
Обява: 1c177746172193543

94 000 €
183 848.02 лв.
(870 €, 1 701.57 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Видин, Александър Стамболийски

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност